Dni Otwarte Yacht Club BEZAN

Drukuj
PDF

Dnia 06.09.2014 w naszym klubie odbyły się Dni Otwarte BEZAN YC. W sobotnie popołudnie zarówno pogoda jak i goście dopisała dopisali w 100 %. Oficjalnie rozpoczęto pokazowym podniesieniem bandery i biciem w dzwon. Po przywitaniu gości zaproszono wszystkich do korzystania z atrakcji jakie przygotował klub. Oprócz oczywistego pływania pod żaglami można było przeżyć rejs na jachcie na silniku, kajakach, rowerkach wodnych i szalupach wiosłowych. Dodatkowo zorganizowano kącik strzelecki oraz sekcja wiązania węzłów Żeglarskich. Oczywiście przez cały czas słychać było żeglarską muzykę o w okolicy unosił się zapach grilowanych potraw.

Mamy nadzieję że wszystkim naszym gościom podobały się zapewnione atrakcje.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej bazy klubowej.

Wszystkim Serdecznie Dziękujemy
Zarząd i członkowie Bezan YC.


Login