Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Dni Otwarte Yacht Club BEZAN

Drukuj
PDF

Dnia 06.09.2014 w naszym klubie odbyły się Dni Otwarte BEZAN YC. W sobotnie popołudnie zarówno pogoda jak i goście dopisała dopisali w 100 %. Oficjalnie rozpoczęto pokazowym podniesieniem bandery i biciem w dzwon. Po przywitaniu gości zaproszono wszystkich do korzystania z atrakcji jakie przygotował klub. Oprócz oczywistego pływania pod żaglami można było przeżyć rejs na jachcie na silniku, kajakach, rowerkach wodnych i szalupach wiosłowych. Dodatkowo zorganizowano kącik strzelecki oraz sekcja wiązania węzłów Żeglarskich. Oczywiście przez cały czas słychać było żeglarską muzykę o w okolicy unosił się zapach grilowanych potraw.

Mamy nadzieję że wszystkim naszym gościom podobały się zapewnione atrakcje.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej bazy klubowej.

Wszystkim Serdecznie Dziękujemy
Zarząd i członkowie Bezan YC.