Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Baza Klubowa

Drukuj
PDF

Baza klubowa zlokalizowana jest w miejscowości Trzebinia między Krakowem a Katowicami. Do bazy tej zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć smak "żeglarskiej przygody", "zakosztować" dużo ciszy i spokoju. Baza klubowa to dwa budynki - hangar oraz świetlica. Hangar służy głównie do przechowywania sprzętu oraz do wykonywania różnych prac związanych z utrzymaniem jachtów oraz samego ośrodka - jest to "królestwo naszych Bosmanów". W hangarze znajduje się również dodatkowe pomieszczenie zaadaptowane na potrzeby bosmanatu. Drugim budynkiem jest świetlica w której odbywają się "burze mózgów" zwane "zebraniami zarządu", oraz "Walne Zgromadzenia Członków". Tu również organizowane są różnego rodzaju uroczystości a podczas szkoleń żeglarskich świetlica staje się salą wykładową. W budynku świetlicy znajduje się również kuchnia oraz toaleta.

Dodatkową atrakcją naszego klubu jest powstałe w 2007 roku zadaszone palenisko w którym palimy ognisko A przy tym ognisku przy  wspaniałych pieczonych mięsiwach i innych kiełbaskach, oraz szlachetnych trunkach czas płynie na snuciu "morskich opowieści". Nad samym zalewem znajduje się pomost do którego cumujemy nasze jachty i z którego wypływamy po żeglarskie przygody.

Hangar

Świetlica

Jeszcze raz świetlica

Budynek hangaru.
Nasza świetlica.
Nasza świetlica.

Tu palimy ognisko

Nasz pomost nad zalewem

Nasz zalew

Tu palimy ognisko Nasz pomost nad zalewem Chechło Nasz zalew