Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Sprzęt pływający

Drukuj
PDF
W bazie klubowej nad zalewem Chechło dysponujemy trzema jachtami tylu slup w tym dwa jachty mieczowe typu Omega oraz jeden jacht mieczowo-balastowy El-Bimbo. Do dyspozycji członków klubu są również trzy szalupy wiosłowe, dwa kajaki dwuosobowe oraz dwa rowerki wodne trzyosobowe.


Klasa/model nazwa dług. LC szer. BC pow.żagli wys.od KLWH osób
Omega „Wilga” 6,20 m 1,80 m 15 m2 9,30 m 6
Omega „Janina” 6,20 m 1,80 m 15 m2 9,30 m 6
El-Bimbo „Bezan” 6,00 m 2,05 m 19 m2 10,02 m 5

Jacht "Wilga"

Jacht "Janina"

Jacht "Bezan"

Szalupa "Texsas"


Szalupa "Orange"

Rowerek wodny

Kajaki


UWAGA !

Jeśli jesteś członkiem naszego klubu cały ten sprzet masz do dyspozycji bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat !