Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Rejs Jurek Klęsk

Drukuj
PDF
Fotografie z sezonu 2006 - autor: Jerzy KlęskSą piękne miejsca na świecie ale najpiękniejsze są Wielkie Jeziora Mazurskie.. bo nasze.. polskieKto lubi spokój, ciszę, przyrodę wybiera rejs w czerwcu gdzie na Guziance są dwa jachty a nie sto dwa


To nie San Remo tylko Mikołajki o północy


Rozsądek i bezpieczeństwo - aby WOPR i Policja nie miały tyle pracy
Każdy zna to drzewo. Płynąc po pięknych Bełdanach warto zwiedzić paśtwo "Galindię" aby poczuć się jak 1000 lat temu wśród plemienia Jadźwingów i króla Sielaw

Końcowe zakola "Małych Zamordeji" z drzewem kormoranów, bobrami, czaplami są najładniejsze.
Są też grzyby i rybyRejs na wspaniałym i nowoczesnym jachcie TANGO 780F to gwarancja niezapomnianej przygody ... 


... ale nawet na tak nowoczesnym jachcie nie wolno zapominać o bezpieczeństwie członków załogi ! 
Zwłaszcza jeśli chodzi o młodych adeptów żeglarstwa naszego klubu. 

Wschód słońca z przepięknego zakątka na jeziorze Kisajno jakim jest "Gucki Róg". 

Do góry