Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Organizacja szkolenia

Drukuj
PDF
Kursy odbywają się w bazie klubu Bezan nad zalewem Chechło w Trzebini. Kurs organizowany będzie w weekendy oraz dni wolne.

W ramach szkolenia zapewniamy:

  • Realizację programu szkolenia, zgodnie z Systemem Szkolenia Polskiego Związki Żeglarskiego, poszerzonego o najlepsze standardy szkolenia wypracowane w naszym klubie,
  • Jachty szkoleniowe na których odbywać się będą manewry pod żaglami oraz na silniku,
  • Usługi wykwalifikowanej kadry posiadającej uprawnienia instruktorskie PZŻ, dużą wiedzę i praktykę potwierdzoną odpowiednimi uprawnieniami.
  • Profesjonalną organizację samego szkolenia jak i egzaminu końcowego przeprowadzanego przez komisję PZŻ, zapewniamy niezbędne druki i dokumenty.

Podczas szkolenia prosimy pamiętać aby mieć odzież przeciw deszczową, ubranie zastępcze, lekkie sportowe obuwie z płaską podeszwą.
Polecamy również zakup podręcznika "Żeglarz i Sternik Jachtowy" wydawnictwa Almapress, który znacznie ułatwi przyswojenie niezbędnej wiedzy.