Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Regaty o Puchar Prezesa PKW S.A.

Drukuj
PDF
W dniu 16 czerwca 2012 roku odbyły się kolejne Regaty o Puchar Prezesa Zarządu Południowego Koncernu Węglowego S.A. organizowane w Yacht Clubie Tryton nad zalewem Sosina w Jaworznie. Zarówno pogoda, jak i uczestnicy zdecydowanie dopisali.

W imprezie udział wzięło 11 załóg, w tym jedna reprezentująca ZG Janina i jednocześnie barwy Yacht Clubu Bezan w składzie:

1. Piotr Krawczyk - skipper
2. Arkadiusz Gwizdała
3. Krzysztof Dulowski

Rozegrane zostały 4 biegi, przy czym rezultat najgorszego był odrzucany, a wyniki biegów punktowane były w systemie olimpijskim.
W końcowej klasyfikacji załoga naszego klubu uplasowała się w ścisłej czołówce, zajmując druga pozycję a podium wyglądało następująco:

1. Maciej Mrzygłód – skipper, Łukasz Mrzygłód oraz Michał Sośnierz z KS Energetyk na jachcie POL 17
2. Piotr Krawczyk – skipper, Arkadiusz Gwizdała oraz Krzysztof Dulowski z YC Bezan/ZG Janina na jachcie POL 159
3. Marek Jachimczyk – skipper , Anna Jachimczyk oraz Krzysztof Babuch z ZG Sobieski na jachcie POL 19

Dziękujemy za zaproszenie do wzięcia udziału w regatach zaprzyjaźnionemu YC Tryton, który uświetnił całą zabawę muzyką szantową oraz poczęstunkiem.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć ze zmagań podczas rywalizacji