Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/bezan/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

III Edycja Regat Pucharu Pogorii 2013

Drukuj
PDF
Z radością informujemy o sukcesie załogi reprezentującej nasz klub w regatach w Dąbrowie Górniczej z cyklu Pucharu Pogorii, w których zajęliśmy pierwsze miejsce. Dnia 17 sierpnia na akwenie Pogoria I odbyły się regaty zorganizowane przez KW LOK ZEFIR. Regaty te jak co roku rozgrywane są w dwóch klasach - omega standard i turystyczna. W tym roku po raz pierwszy załoga reprezentująca YC Bezan wzięła udział w tych zawodach. Informacje o kalendarzu Regat Pucharu Pogorii oraz szczegółowe relacje i wyniki poszczególnych zawodów można znaleźć na stronach organizatorów pod adresem  www.pogoria.org.pl

Po rozegraniu dwóch biegów sędzia główny, z powodu braku wiatru, zakończył regaty i rozpoczęło się oczekiwanie na wyniki. Wiedzieliśmy, że mamy tyle samo pkt. co kolejna załoga, lecz my wygraliśmy jeden bieg i w drugim zajęliśmy 3 miejsce. Oni natomiast dwa razy przypłynęli na drugiej pozycji. O zwycięstwie zadecydowała właśnie ta jedna wygrana w pierwszym biegu. Ostatecznie, podium prezentowało się następująco:

1. miejsce - POL 159  "Wilga" - Sternik: Piotr Krawczyk, Załoga: Sławomir Drążkiewicz, Tymoteusz Szczygieł
2. miejsce - POL 161  "Iga" - Sternik: Stefan Janc, Załoga: Weronika Janc, Stefan Janc
3. miejsce - POL 134  "Aventia" - Sternik: Sławomir Skowron, Załoga: Urszula Skowron, Adrian Skowron

Bardzo nas cieszy osiągnięty wynik szczególnie, że walczyliśmy z załogami i sternikami regularnie zajmującymi czołowe miejsca w Pucharze Polski i Pucharze Śląska. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z zawodów: